Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Özcanbey Filo olarak filo kiralama alanında uzun yıllardır biriktirdiğimiz tecrübe ve deneyim ile %100 müşteri memnuniyeti ilkesinden taviz vermeden hizmetlerimizi sürdürüyoruz. Filo Kiralama Hizmeti profesyonel, kurumsal ve referansları güçlü firmalardan alınmalıdır. Özcanbey Filo markası  yüzlerce memnun müşteri portföyüne sahip olmakla birlikte uzun yıllardır sektörün içerisinde yer almanın deneyim ve tecrübesini, profesyonellik ile kurumsallıkla harmanlayarak hizmet vermeye devam etmektedir.

Filo Kiralama Nedir?

Özcanbey Filo Kiralama için özel olarak hazırladığımız bu web sitesinde ziyaretçilerimizin faydalanacağı şekilde Filo Kiralama Nedir?, Filo Kiralama Nasıl Yapılır? gibi soruların cevaplarına kısaca değineceğiz.

Filo kiralama, en basit haliyle, belirli bir süre, kilometre ve aylık ödeme kapsamında şirketinize araç kullanımı sağladığımız avantajlı bir finansal üründür.

Günümüzde büyük veya küçük tüm işletmelerin satış, pazarlama ve lojistik gibi fonksiyonları için binek araçlara ihtiyacı var. İster bir ister yüzlerce aracı finanse etmenin ve operasyonel olarak yönetmenin şirketiniz için iş kaybı olduğunu biliyor ve Özcanbey Filo olarak satın almak yerine tercih edebileceğiniz çok daha avantajlı bir yol olan kiralamayı öneriyoruz.

Operasyonel kiralama, 12 aydan 48 aya kadar faydalanabileceğiniz uzun dönemli araç kiralama hizmetidir. Kiralama süresince araç ve araç kullanımıyla ilgili riskler (yatırım riski, ikinci el değeri, amortisman vb.) aracın mülkiyetine sahip olan Özcanbey Filo‘ya ait olacaktır. Siz ise satın alma maliyetinden tasarruf etmenin yanı sıra periyodik bakım hizmetleri, vergi ödemeleri, hasar onarımları, sigorta/kasko giderleri, yedek araç hizmeti ve lastik değişimi gibi konuları tamamen Özcanbey Filo‘ya devretmenin konforunu yaşayacaksınız.

Filo Kiralamada Tek Araç Kiralanabilir mi?

Filo kiralama adı itibariye çoğul olsa da şirketinizin bir araca dahi ihtiyacı var ise, Özcanbey Filo hizmetlerinden yararlanabilir, satın almaya kıyasla çok daha uygun bir maliyetle aracınızı tedarik edebilirsiniz. Kiralamanın sağlayacağı fayda ile zaman ve maliyetten tasarruf edebilir, artan zamanınızda işinize odaklanabilirsiniz.

Filo Kiralama Nasıl Yapılır?

Filo Kiralama Nasıl Yapılır?” sorusunun cevabını ve daha fazla detaylı bilgi almak için bize ulaşabilirsiniz.